Equip de Govern

Traducció no oficial gentilesa de Google

Ets a: Inici > L'Ajuntament > Organització Política > Equip de Govern

Equip de Govern

Pere Regull

 Pere Regull i Riba (Junts per Vilafranca) 
Alcalde-President
pregull@vilafranca.cat

Alcaldia

 











Francisco Romero

 Francisco Romero i Gamarra (PSC)
Tinent d'Alcalde 1r, àrea d'Acció territorial i Serveis urbans
fromero@vilafranca.cat

Regidor de:
Urbanisme
Aureli Ruiz Aureli Ruiz i Milà (Junts per Vilafranca)
Tinent d'Alcalde 2n àrea de Serveis Centrals i Hisenda
aruiz@vilafranca.cat

Regidor de:
Hisenda
Serveis centrals
Projectes estratègics i mobilitat
      
Ramon Zaballa Ramon Zaballa i Serra (PSC)
Tinent d'Alcalde 3r, àrea de Serveis a les persones i promoció social
rzaballa@vilafranca.cat 

Regidor de:
Drets socials
Participació i voluntariat
Joan Manel Montfort Joan M. Montfort 
i Guasch (Junts per Vilafranca)
Tinent d'Alcalde 4rt, àrea de Desenvolupament econòmic i projecció exterior
jmmontfort@vilafranca.cat

Regidor de:
Seguretat ciutadana
Convivència i ciutadania
Promoció econòmica i comerç
Ocupació
      
Lourdes Sánchez Lourdes Sánchez López (PSC)
Tinent d'Alcalde 5a
lsanchez@vilafranca.cat

Regidora de:
Medi ambient
Habitatge

Ricard Rafecas

 Ricard Rafecas i Ruiz(Junts per Vilafranca)
Tinent d'Alcalde 6è
rrafecas@vilafranca.cat 

Regidor de:
Cultura
Via pública
      
Miquel Medialdea Miquel Medialdea i Guijo (PSC)
mmedialdea@vilafranca.cat

Regidor de:
Governació
Joventut

Xell Montserrat

 Meritxell Montserrat i Mestres (Junts per Vilafranca)
mmontserrat@vilafranca.cat

Regidora de:
Educació
Relacions internacionals
      

Dolors Rius

 M. Dolors Rius i Marrugat (Junts per Vilafranca)
drius@vilafranca.cat 

Regidora de:
Turisme

Anna Doblas

 Anna Doblas i Ruiz (Junts per Vilafranca)
adoblas@vilafranca.cat

Regidora de:
Esports
Salut pública i consum
      
Montse Arroyo Montse Arroyo i Ferrando (PSC)
marroyo@vilafranca.cat

Regidora de:
Igualtat, solidaritat i cooperació
   
   




































































© 2007 Ajuntament de Vilafranca del Penedès
C/ Cort, 14 - 08720 Vilafranca del Penedès Tel. 938920358
Última actualització: 26/08/2019


Segueix-nos a :